Hakkımızda

Redsan Elektronik firması sektöründe uzun yıllar hizmet vermiş konusunda tecrübeli ve deneyimli girişimciler tarafından ileri teknolojik çözümler sunmak/üretmek amacıyla kurulmuştur. Sektörde hizmet veren rakiplerimizden farkımız yenilikleri sürekli takip eden, karşılaştığı sorunlara hızlı/kaliteli çözümler üretebilen ve geçmiş tecrübesini yeniliklerle sorunsuz bir şekilde entegre edebilen bir ekibe sahip olmasıdır.

Geniş üretim ve AR-GE olanaklarına sahip olan Redsan Elektronik ürünlerini sürekli yenilemekte ve geliştirmektedir. Sorunsuz ve kaliteli hizmet sunma anlayışıyla çalışan, bilgili, uzman teknik personelimiz ve satış sonrası destek ekibimiz ile siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru analiz ederek doğru keşif sıfır hata ile müşteri memnuniyetini yükseltmek, hizmet ve kalite standartlarını üst seviyelere taşımaktadır.

Çağın gerekleri ile donanmış teknolojik hizmetler hususunda 1 numara haline gelmiş ve bu yolda ilerlemek için tüm yenilikçi ve inovatif bakış açılarını kazanmış, kurumsal bir firma olma yolunda durmaksızın çalışmaktayız.

Redsan Elektronik, yasalara ve iş ahlakına uygun dürüst çalışan ekibi ile kaynakları verimli kullanabilen, kaliteli ürünler sunan, güvenilir ve sürekli gelişen, toplumsal sorumluluğu ve çevre bilinci yüksek bir firmadır. Müşteri beklentilerinin ötesinde değer yaratacak ürün ve hizmet sunmak, sektörde örnek ve öncü bir kuruluş olma yolunda hızla ilerleyen bir işletmedir.